Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Profesjonalne światła LED do jazdy dziennej  znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy gdyż samochód jest widoczny z dużo większej odległości i istotnie poprawiają czas reakcji innych kierowców . Niestety większość pojazdów ich nie posiada, w skutek czego kierowcy zmuszeni są do używania świateł mijania, które nie są tak widoczne.

Rozwiązaniem tego problemu jest zamontowanie świateł do jazdy dziennej z diodami LED.
Przestrzegam przed tanimi Chińskimi światłami dziennymi ponieważ są marnej jakości, słabo świecą i palą się na potęgę.

Dodatkowymi zaletami jest mały pobór prądu oraz mniejsze zużycie energii w porównaniu ze standardowymi żarówkami równocześnie dając optymalne oświetlenie. Niewątpliwą zaletą stosowania profesjonalnych świateł dziennych LED jest również  zmniejszona eksploatacja akumulatora, alternatora oraz  znaczne zmniejszenie spalania naszego samochodu. Ponadto mają one bardzo długą żywotność nawet do 50 000 godzin przy minimalnych kosztach eksploatacji. Łatwe w użyciu i proste w instalacji. Atrakcyjny wygląd oraz ruchoma podstawka mocująca, dzięki czemu pasują do różnych modeli samochodów. Wodoszczelna obudowa na wszystkie warunki pogodowe.

Światła do jazdy dziennej muszą być barwy białej i powinny się automatycznie wyłączać, jeżeli włącza się światła mijania lub drogowe. Światła te muszą być na wysokości co najmniej 25cm od ziemi, ale nie wyżej niż 150cm, maksymalnie 40cm od bocznego obrysu pojazdu, a wzajemna odległość między nimi nie może być mniejsza niż 60cm.


Jesteśmy największym sprzedawcą w branży CB na Podkarpaciu,
kupujemy towar bezpośrednio od importerów,
dlatego mamy NAJWIĘKSZY wybór i NAJNIŻSZE ceny.


ZAPRASZAMY FIRMY, WARSZTATY i KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony
http://www.cbradio.rzeszow.pl/


Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?